dzien ziemi 04
W tym roku szkolnym Dzień Ziemi w klasach starszych obchodziliśmy, uczestnicząc w różnych działaniach promujacych dbanie o nasza planetę:
- kl.4a uczestniczyła w warsztatach ekologicznych w Ośrodku Edukacyjnym ZPR WŚ w Będzinie:
- w kl. 4a,5a,7a i 3a zostały przeprowadzone pogadanki ekologiczne ,,Wyzwanie - przyrody szanowanie"- prowadzone przez edukatora z Ośrodka Edukacyjmego ZPKWŚ w Będzinie:
- kl.4a i 5a na lekcji przyrody i biologii zrealizowały projekty edukacyjne ,,Zainwestuj w naszą Planetę";
- kl. 6a i 7a na lekcjach geografii zaangażowały się w wykonanie zadania interaktywnego - uczniowie rozwiązywali quiz z wiedzy o polskich parkach narodowych.

To my jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę i musimy o tym pamiętać nie tylko od święta.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się do naszych proekologicznych działań.