Szkoła Podstawowa nr 56

im. Henryka Sławika w Katowicach

  
d nauczyciela 05
13 października klasy drugie przygotowały uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkolna, by wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień dla nas wszystkich - zarówno nauczycieli, pracowników szkoły jak i samych uczniów. Drugoklasiści pięknie wyrecytowali swoje wiersze, zaśpiewali piosenki, a nawet zatańczyli do piosenki utworzonej z ulubionych tekstów nauczycieli. Po części artystycznej głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy złożyli życzenia wszystkim nauczycielom. Na koniec głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował dzieciom za fantastyczny występ, a także nauczycielom za ich dotychczasowy trud włożony w edukację i wychowanie swoich uczniów ♥️

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 56 im. Henryka Sławika w Katowicach