Szkoła Podstawowa nr 56

im. Henryka Sławika w Katowicach

  
rodzice 02
23 maja klasę 2a odwiedzili rodzice naszego ucznia Igora - Magdalena Szczęsna & Krzysztof Szałek, którzy przygotowali i przeprowadzili wspaniałe, ciekawe i niesamowicie inspirujące zajęcia. Nasi goście opowiedzieli dzieciom o tym jak powstawała ich książka pt. "Cały ten Kostek, czyli rok szkolny na wesoło", skąd wzięła się inspiracja na tę książkę, odpowiedzieli również na mnóstwo pytań dzieci m.in. czy Kostek naprawdę istnieje❓️ czy będą kolejne czesci ksiażki ❓️oraz wiele wiele wiele innych. 

Dzieci wzięły również udział w quizie przygotowanym przez naszych gości na temat książek oraz czytelnictwa, podczas którego można było zdobyć nie tylko wiedzę, ale również słodką niespodziankę. Na koniec uczniowie mieli możliwość wykonania zakładki do książki. To spotkanie było niesamowite i na pewno na długo zostanie w naszej pamięci. My bardzo dziękujemy za odwiedziny, a dodatkowo zachęcamy każdego, kto jeszcze nie zna Kostka i jego przygód, do zapoznania się z tą zabawną lekturą. Polecamy z całego ❤️

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 56 im. Henryka Sławika w Katowicach