Szkoła Podstawowa nr 56

im. Henryka Sławika w Katowicach

  
foto 03

27 listopada kolejny raz na terenie naszej szkoły odbyła się Integracyjna Spartakiada Sportowa Przedszkolaków, w której wzięły udział przedszkola integracyjne miasta Katowice .Całą imprezę przygotowały jak co roku Panie Anna Myszor oraz Grażyna Kuczmik, a nasze uczennice, pod opieką p. Kamili Chodór, uświetniły całość swoimi popisami tanecznymi. 

Wszyscy wspaniale zmierzyli się z konkurencjami, choć nie wszystkie należały do łatwych. Zawodnicy, za podjęty trud, zostali uhonorowani nagrodami i medalami .Udział w każdym wydarzeniu sportowym jest dla dziecka niesamowitym przeżyciem, cieszymy się, że wspólnie możemy uczestniczyć w tego typu imprezach, a jako organizatorzy aktywnie działać na polu integracji i propagowania zdrowego, sportowego stylu życia.

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 56 im. Henryka Sławika w Katowicach